Strona główna arrow Systemy zarządzania arrow Rozwiązania sprzętowe arrow Czytniki kodów kreskowych
 
Czytniki kodów kreskowych
Ważnym uzupełnieniem oferowanego przez nas oprogramowania jest pełna gama niezawodnych i nowoczesnych czytników kodów kreskowych, pochodzących od renomowanych producentów. W szczególności polecamy następujące, sprawdzone w wielu wdrożeniach, modele:

  CD-108e
Czytnik CD-108e to nowoczesny, diodowy czytnik kodów kreskowych. Należy do urządzeń w pełni programowalnych, zarówno z poziomu komputera jak i za pomocą książki kodów. Pozwala to na dostosowanie parametrów urządzenia do wymagań i potrzeb użytkownika. Czytnik posiada wbudowane 3 interfejsy: KBW, RS 232 oraz USB.
 


Flash 2 Turbo (BD408e)

Jest to ręczny czytnik diodowy. Dzięki nowoczesnym elementom optycznym, urządzenie wyróżnia się dużą odległością odczytu. Rozróżnia automatycznie większość kodów kreskowych. Wyposażenie czytnika w kabel o długości 1.75 m pozwala na pracę w stosunkowo dużej odległości od stanowiska kasowego bądź komputera.  

  

BD-388 II

Birch BD-388 II jest optycznym czytnikiem o odległości odczytu do 26 cm. Urządzenie jest wyposażone w układ optyczny Linear Imager, umożliwiający skanowanie kodów z dużej odległości oraz odczyt kodów niskiej jakości.


 

QS 2500

Czytnik QS2500 to ręczny, diodowy (Linear Imager) czytnik kodów kreskowych. Solidne wykonanie, przy równoczesnym zastosowaniu w produkcji specjalnych materiałów sprawia, że czytnik jest odporny na upadek z wysokości 1.5 m, odporny na wilgoć i kurz (norma IP42DW), nie wyślizguje się z ręki oraz posiada wzmocnienie złącza kabla transmisyjnego (niełamiące się i nieprzecierające).

 

QuickScan I QD2100

QuickScan I QD2100 to czytnik typu Linear Imager do zastosowań w handlu i biurze oraz przy czynnościach związanych z usługami kurierskimi
i pocztowymi. Lekka waga, niewielki, ergonomiczny „pistoletowy” kształt, zapewniają komfort codziennego użytkowania.

 

GRYPHON I GD4100

Czytniki Gryphon I GD4100 to następna generacja czytników typu Linear Imager o najlepszej wydajności i wytrzymałości w swojej klasie, co czyni je idealnym rozwiązaniem w zastosowaniach od handlu do lekkich warunków przemysłowych.

 

QS 6500

QS 6500 to najnowsze urządzenie w rodzinie czytników QUICKSCAN firmy PSC. Czytnik, dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań w technice Linear Imaging, doskonale odczytuje kody jednowymiarowe oraz kody 2D (PDF 417, Micro PDF 417 i UPC/EAN Composites).

 

MS 5145 ECLIPSE

Eclipse to laserowy czytnik kodów wyposażony w spust CodeGate™. Odczyt kodów przekazywany jest tylko za pomocą spustu, nie ma możliwości pracy automatycznej na podstawce, jak to ma miejsce w typowych czytnikach laserowych. Jednakże urządzenie ma większy zasięg niż typowe czytniki diodowe, przy podobnej cenie. Wyposażony jest w pamięć Flash, w której przechowywane są ustawienia trybów pracy.

 

LS 1203

Symbol LS 1203 to wydajny, ręczny czytnik kodów kreskowych w przystępnej cenie. Laserowy moduł skanujący wysokiej jakości zapewnia bezbłędny odczyt kodów jednowymiarowych z odległości do 20 cm.

 

LS 2208

LS 2208 to nowoczesny laserowy czytnik kodów kreskowych. Czytnik wyposażony jest w przycisk wyzwalający odczyt oraz podstawkę do pracy automatycznej.

 

MS9590 VoyagerGS

MS9590 VoyagerGS™ firmy Metrologic to ręczny, jednoliniowy, laserowy czytnik kodów kreskowych, zwiększający produktywność poprzez agresywny odczyt wszystkich standardowych symbolik 1D. MS9590 VoyagerGS™ jest najnowszym przedstawicielem znanej serii Voyager®.

 

Voyager MS 9520/9540

Voyager to nowoczesny, laserowy czytnik kodów kreskowych. Urządzenie posiada trwałą, ergonomiczną obudowę. Urządzenie jest wyposażone
w czujnik ruchu, wykrywający pojawienie się przedmiotu z kodem kreskowym. Czytnik może pracować na podstawce i wtedy kod kreskowy jest przesyłany do urządzenia współpracującego natychmiast po odczycie.