Strona główna arrow Systemy zarządzania arrow Rozwiązania sprzętowe arrow Drukarki fiskalne
 
Drukarki fiskalne

Ważnym uzupełnieniem oferowanego przez nas oprogramowania jest pełna gama niezawodnych i nowoczesnych drukarek fiskalnych produkowanych przez firmę Novitus S.A. Zapewniamy serwis, opiekę posprzedażną i usługę fiskalizacji dostarczonego sprzętu. W szczególności polecamy następujące, sprawdzone w wielu wdrożeniach, modele:

 

NOVITUS VENTO

Drukarka fiskalna Novitus VENTO dzięki specjalnie zaprojektowanej małej i ergonomicznej obudowie sprawdzi się w punktach, które dysponują niewielką przestrzenią stoiska kasowego. Rozmiary drukarki pozwalają jednocześnie na łatwe jej wkomponowanie w eleganckie wnętrza hoteli, restauracji, salonów fryzjerskich, kosmetycznych itp. Wbudowany wydajny akumulator pozwala z powodzeniem stosować drukarkę Novitus VENTO również w handlu obwoźnym. Dostępne dodatkowe akcesoria ułatwiają transport urządzenia oraz chronią je przed uszkodzeniami. Jest to jedna z najtańszych drukarek fiskalnych na rynku.


NOVITUS VENTO Led

Drukarka Novitus VENTO Led jest rozwiniętą wersją drukarki VENTO. W Novitus VENTO Led zastosowano duży, obrotowy wyświetlacz diodowy dla klienta, który umieszczony jest na wsporniku. Dzięki niemu niemal w każdych warunkach i w każdym otoczeniu klient bez problemu będzie mógł odczytać kwoty pojawiające się na wyświetlaczu. Jest to jedna z najtańszych drukarek fiskalnych wyposażonych w dodatkowy wyświetlacz dla klienta na rynku.


NOVITUS DELIO PRIME

DELIO PRIME to nowa drukarka fiskalna w ofercie firmy NOVITUS. Jest to najwyższej klasy urządzenie, łączące w sobie wszystkie poszukiwane przez wymagających użytkowników cechy: szybkość, niezawodność, funkcjonalność oraz nowoczesny design. Drukarka fiskalna Novitus DELIO PRIME z powodzeniem może być stosowana na każdym stanowisku, na którym sprzedaż prowadzona jest z użyciem komputera. Jej szczególne cechy docenią także duże placówki, o szerokim asortymencie i bardzo wysokim obciążeniu punktu kasjerskiego. Wyjątkowe, nowoczesne wzornictwo drukarki przekona tych, którzy przywiązują dużą uwagę do wystroju wnętrza sklepu czy punktu usługowego.


NOVITUS DELIO

DELIO to nowa drukarka fiskalna w ofercie firmy NOVITUS. Jest to najwyższej klasy urządzenie, łączące w sobie wszystkie poszukiwane przez wymagających użytkowników cechy: szybkość, niezawodność, funkcjonalność oraz nowoczesny design. Jest ona nieco prostszą wersją drukarki DELIO PRIME. Drukarka fiskalna Novitus DELIO z powodzeniem może być stosowana na każdym stanowisku, na którym sprzedaż prowadzona jest z użyciem komputera. Jej szczególne cechy docenią także duże placówki, o szerokim asortymencie i bardzo wysokim obciążeniu punktu kasjerskiego. Wyjątkowe, nowoczesne wzornictwo drukarki przekona tych, którzy przywiązują dużą uwagę do wystroju wnętrza sklepu czy punktu usługowego.