Strona główna arrow Systemy zarządzania arrow Zarządzanie przetargami arrow Itelix iTender Manager
 
Itelix iTender Manager

Aplikacja Itelix iTender Manager jest bezpłatnym dodatkiem do systemu Itelix iTender - oprogramowania, które rewolucjonizuje zarządzanie procesami zakupowymi w średnich i dużych przedsiębiorstwach.


Program Itelix iTender Manager pozwala na:

  • przeglądanie otrzymanych zapytań ofertowych,
  • przygotowywanie i wysyłanie ofert przy wykorzystaniu specjalnych formularzy,
  • komunikację z firmą organizującą przetarg,
  • zapisanie wszystkich dokumentów (zarówno otrzymanego zapytania, jak i przygotowanej oferty) w postaci PDF,
  • przeglądanie i aktualizację wszystkich danych, które przedsiębiorca organizujący przetarg gromadzi na temat dostawcy,
  • pełne zabezpieczenie komunikacji pomiędzy organizatorem przetargu i dostawcą, poprzez szyfrowanie zapytań ofertowych i przesyłanych ofert.


Głównym zadaniem, które może być realizowane przy użyciu programu Itelix iTender Manager, jest otwieranie zapytań ofertowych otrzymywanych pocztą elektroniczną od firm wykorzystujących system Itelix iTender do zarządzania procesami zakupowymi i przetargami.

Wszystkie przekazywane dane są zabezpieczane hasłem i szyfrowane
Wszystkie przekazywane dane są zabezpieczane hasłem i szyfrowane
 

Wszystkie dane przychodzące i wychodzące są silnie zaszyfrowane, tak więc aby otworzyć otrzymane zapytanie lub wcześniej wysłaną ofertę (mają one postać specjalnego załącznika do wiadomości e-mail), należy wprowadzić odpowiednie hasło dostępowe. Zasady tworzenia haseł są ustalane indywidualnie przez firmy korzystające z systemu Itelix iTender, tak więc przed wysłaniem pierwszego zapytania ofertowego muszą one przekazać dostawcom informacje na temat obowiązujących haseł dostępowych. Program Itelix iTender Manager posiada opcję zapamiętywania haseł dostępowych dla dowolnej liczby kontrahentów,
z którymi współpracują dostawcy, dzięki czemu nie jest konieczne pamiętanie poszczególnych haseł i każdorazowe ich wprowadzanie.

Wszystkie informacje przekazywane są jako załączniki do wiadomości e-mail
Wszystkie informacje przekazywane są jako załączniki do wiadomości e-mail


Po otwarciu zapytania istnieje możliwość przygotowania i wysłania własnej oferty lub przesłania pytania dotyczącego przedmiotu zapytania ofertowego lub warunków realizacji zamówienia. Program pozwala także na otwieranie archiwalnych ofert, wysłanych za jego pośrednictwem do kontrahenta.

Oferta jest przygotowywana przy wykorzystaniu specjalnych formularzy
Oferta jest przygotowywana przy wykorzystaniu specjalnych formularzy