Strona główna arrow Zarządzanie procesem wydawniczym
 
Zarządzanie procesem wydawniczym

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z jednym z najnowszych produktów naszej firmy - systemem Itelix iDocument. Jest to oprogramowanie przeznaczone do zarządzania dużymi repozytoriami plików i dokumentów oraz zarządzania pracą grupową i różnorodnymi procesami zachodzącymi w każdym przedsiębiorstwie. Jednym z jego licznych zastosowań może być właśnie sprawne zarządzanie całym procesem wydawniczym.


Uporządkowanie procesów związanych z przygotowywaniem i korektą materiałów wydawniczych, uproszczenie i przyspieszenie pracy poszczególnych działów lub osób biorących udział w ich przygotowaniu, automatyczne powiadamianie odpowiednich pracowników o konieczności zajęcia się określonym plikiem lub wykonania zadania, możliwość łatwego śledzenia całego procesu przygotowywania określonych materiałów, to tylko niektóre z licznych funkcji oferowanych przez nasz system. Itelix iDocument może służyć nie tylko do przygotowywania samych materiałów wydawniczych, ale także do zarządzania wszelkimi procesami dodatkowymi, zachodzącymi w wydawnictwie, takimi jak przygotowywanie umów, generowanie ofert, obsługa reklamacji, obsługa zamówień, obsługa klienta, obsługa korespondencji itd.

Zarządzanie procesami
Zarządzanie procesami


Jak już zostało wspomniane wyżej, drugą kluczową funkcjonalnością systemu Itelix iDocument, obok zarządzania procesami i pracą grupową, jest przechowywanie oraz współdzielenie z innymi użytkownikami dowolnych dokumentów i plików wraz z możliwością precyzyjnej ich kategoryzacji, ułatwiającej późniejsze wyszukiwanie.


Program poza rozbudowaną kategoryzacją dokumentów umożliwia także elastyczne definiowanie uprawnień związanych z dostępem do plików, ich edycją czy usuwaniem. Dzięki wielu warstwom uprawnień (na poziomie użytkownika, na poziomie typu dokumentu i na poziomie konkretnego dokumentu), możliwości kształtowania polityki bezpieczeństwa w zakresie dostępu do zbiorów dokumentów i plików oraz ich modyfikowania, są praktycznie nieograniczone, umożliwiając tym samym dostosowanie ich do realnych potrzeb każdego wydawnictwa.