Strona główna arrow Projektowanie grafiki 2D i 3D
 
Projektowanie grafiki 2D i 3D

Projektowanie grafikiOferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie tworzenia zaawansowanej grafiki i animacji komputerowej. W skład naszych usług wchodzi realizacja statycznej grafiki 2D i 3D (renderowana), animacji Flash oraz profesjonalnych animacji 3D (renderowanych).

Zapewniamy ponadto nadzór merytoryczny nad wykonywaniem złożonych projektów, wymagających współpracy specjalistów z różnych dziedzin.

W naszym dorobku znajduje się realizacja wielu atrakcyjnych graficznie i merytorycznie serwisów tematycznych, prezentacji, aplikacji czy materiałów szkoleniowych z różnych dziedzin,
dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu także kompleksowe usługi w zakresie wykonywania złożonych aplikacji multimedialnych, edukacyjnych i szkoleniowych, przygotowywania specjalizowanych, interaktywnych publikacji elektronicznych, katalogów produktów, prezentacji multimedialnych itp.

Oferujemy również usługi związane z produkcją i montażem filmów na zamówienie. Dysponujemy profesjonalnymi kamerami firmy SONY, pracującymi
w systemach DVCam, Digital8 (Cyfrowe), Hi8 Pro (analogowy), BETACAM oraz HDTV, a także sprzętem oświetleniowym zapewniającym odpowiednie warunki pracy na planie. Możemy także zapewnić rejestrację materiału za pomocą małego wozu transmisyjnego.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia galerii przykładowych prac graficznych. Na kolejnych stronach znajdują się przykłady zrealizowanych przez nas wizualizacji i animacji 3D.